Pakalpojumi

 

Uzņēmums saviem klientiem piedāvā pilnu projekta ciklu no projekta izstrādes līdz uzstādīšanai:
 
Projekta izstrāde 
 
Profesionāla mēbeļu konstruktoru un inženieru komanda tehniski realizēs dizaina ieceri, pielāgojot to ražošanas tehnoloģijām. Ikdienas darbā uzņēmuma konstruktori veic komunikāciju ar arhitektiem un interjera dizaineriem, saskaņojot klienta vēlmēm atbilstošākos  materiālus un tehniskos risinājumus.
 
Ražošana
 
Uzņēmuma ražotnē tiek izgatavotas mēbeles, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas un koksnes materiālus, piemēram, koka skaidu un MDF plātnes. Tiek veiktas dažādu veidu virsmu apstrāde, piemēram, lakošana, krāsošana, tonēšana, plātņu aplīmēšana ar dabīgo un daudzslāņu drāzto finieri, kā arī plastikātu.
 
Uzņēmums sadarbojas ar piegādātājiem no visas Eiropas. Atbilstoši klienta vēlmēm tiek piegādātas arī citas komplektējošās daļas no metāla, akrila, stikla utml.
 
Loģistika
 
Uzņēmums sadarbojas ar loģistikas kompānijām, kas apliecinājušas sevi kā uzticami sadarbības partneri, nodrošinot precīzas piegādes un pakalpojumus. Veicot piegādes partneriem ārvalstīs, tiek izmantots arī uzņēmuma rīcībā esošais auto transports.
 
Montāža
 
Saviem klientiem Latvijā un ārvalstīs uzņēmums piedāvā profesionālu mēbeļu uzstādīšanu objektā. Šo piedāvāto servisu ļoti augstu vērtē sadarbības partneri ārvalstīs, tāpēc klientiem šis pakalpojums tiek piedāvāts kā integrēts risinājums, kopā ar mēbeļu saražošanu.