Vēsture un attīstība

Rauko ir dibināts 2007.gadā ar mērķi ražot augstas kvalitātes produkciju, izmantojot augstvērtīgus, videi draudzīgus materiālus un būt uzticamam sadarbības partnerim.

 
Sākotnēji uzņēmuma galdniecībā tika nodarbināti 10 darbinieki un tika ražotas sarežģītas konstrukcijas mēbeles pēc individuālajiem pasūtījumiem. Visa produkcija tika piegādāta klientiem Latvijā.
 
2008.gadā uzņēmums jau bija realizējis vairāk kā 80 dažādus projektus Latvijā un uzņēmumā strādāja 22 darbinieki. Šajā gadā arī tika realizēts pirmais lielais investīciju projekts, tika iegādāti jauni darba galdi (CNC, paneļu zāģi u.c.) no itāļu darba galdu ražotāja SCM.
 
2009. gada pavasarī uzņēmums tika sagatavots un sertificēts atbilstoši ISO 9001 standartiem. Šajā gadā uzņēmums uzsāka sadarbību ar klientiem Zviedrijā un Dānijā. Kopā ar sadarbības partneriem tika realizēti vairāki projekti, kurus ir novērtējuši gan esošie, gan jaunie sadarbības partneri.
 
2010. sadarbību ar Rauko uzsāka arī uzņēmumi no Norvēģijas un Nīderlandes.
 
2011.gadā  uzņēmums iegādājās zemi un ražošanas telpas ar kopējo platību 20000m2, lai varētu realizēt jaunos uzņēmuma attīstības projektus.
 
Šodien uzņēmumā strādā 40 darbinieki un 95% no visas saražotās produkcijas tiek eksportēta pamatā uz Skandināvijas valstīm.